61Betcup Giriş – 61betcup.com Yeni Giriş Adresi

61Betcup Giriş – 61betcup.com Yeni Giriş Adresi

Betcup bahis sitesinin yeni giriş adresi 61betcup olarak belirlemiştir. betcup adres değişikliği tarafımızdan olmadı bilgisi tüm kullanıcılarımıza e-posta yolu ile bildirilmiştir. Betcup yeni giriş adresi 61betcup.com sitesi üzerinden kaldığı yerden devam etmektedir. kullanıcılarımız giriş problemi yaşıyorsa bilgisayarımdaki tarayıcı ölümünden çerezleri temizleyerek tekrar giriş yapmayı deneyebilirler.

Betcup Hesabı Nasıl Kapatılır?

Betcup hesabı nasıl kapatılır sorusu üzerine yazdığımız bu yazımıza hoş geldiniz. Öncelikle yapmanız gereken 61betcup.com adresine giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan kullanıcı girişi kısmından kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak siteye üyelik girişi gerçekleştirmektir. daha sonra sağ üst kısmında bulunan ayarlar kısmına tıklayarak aşağıda açılan pencereden hesabım bölümüne tıklayınız.hesabım bölümünde bulunan hesap ayarları kısmından hesabımı kapat butonuna tıkladıktan sonra sayfa siz otomatik olarak başka bir yere yönlendirecektir. site sizden kişinin kendi olduğunu kanıtlaması adına kimlik bilgilerini isteyebilir.Bu nedenle bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde hesabınız kapatılacaktır.kimlik bilgilerinizi girdikten sonra site otomatik olarak kullanmakta olduğunuz e-posta adresinize bir onay mesajı yollayacaktır. Güncel bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir. E-postanıza giriş yaptıktan sonra sitemizin size yolladığı onay mesajını tıklayınız. onay mesajını bulunan linke giriş yaptıktan sonra yeni açılan sayfada göreceksiniz ki kapatmak istediğiniz hesabınız artık kapanmıştır. siteye tekrar devam etmek adına tekrar giriş yaptığınızda eski kullanmış olduğunuz kullanıcı adınızla üyeliğinizi şifrenizi girerek tekrar aktifleştirme bilirsiniz.

Betcup QR Kod ile Para Yatırma

QR kod ile para yatırma işleminin dışında bir çok para yatırma yöntemi bulunan sitemiz yatırılan miktara göre bedava Bonus da vermektedir.site olarak kullanıcılarımızı önerimiz ilk olarak promosyonlar kısmına girerek yatırdığı miktara göre sitenin otomatik olarak verdiği bedava Bonus veren promosyonları incelemesidir.ilk olarak yapmanız gereken Canlı yardım kısmından müşteri hizmetlerinde bulunan temsilcimize QR kod ile para yatırmak istediğinizi belirtiniz.daha sonra telefonunuzdan kullandığımız bankanın uygulamasını girerek QR kodu ile para yatırma işlemini gerçekleştiriniz.miktarı girdikten sonra sitemizde size verilen QR kodu banka uygulamasında sizden istenilen QR kod taratma bölümünden doğru bir şekilde okutunuz. Ve bu işlemi gerçekleştireceğiniz i canlı yardımdan tekrar bizlere bildiriniz. daha sonra hesabım bölümünden paranızın hesabınıza yatıp yatmadığını kontrol ediniz. Bu işlemleri doğru ve adım adım takip ederseniz işinize eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Etiket: 61 betcup, 61betcup, 61betcup.com